Kurumsal

10 yılı aşkın jenerator sektörü tecrübesiyle %100 bir aile şirketi olarak kurulan DEMMANS, jeneratör sektöründe dünya çapında önemli bir oyuncu olma yolunda kararlılığındadır.

Ankara merkezli olan firmamız ülkemize değer katmayı temel amaç edinmektedir. Faaliyetlerine şeffaf kurumsal yönetim, maksimum düzeyde müşteri memnuniyeti ve toplumsal sorumluluk anlayışı ile devam etmektedir.

DEMMANS, müşterilerinin 3000 kVA’ya kadar olan güçlerdeki dizel jeneratörler, römorklu tip jeneratörler, transfer panoları, senkronizasyon panoları ve ışıldak kuleleri ile her turlu ELEKTRİK,

ELEKTRONİK, MAKİNE, TEÇHİZAT, İNŞAAT MALZEMELERİ, TEKSTİL ve KONFEKSİYON alanlarındaki taleplerini karşılayacak şekilde dünya çapında, müşterilerine hizmet vermektedir.

DEMMANS başta Türkiye pazarında olmak üzere ORTADOĞU, AFRİKA ve APAC ülkelerinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

  • VİZYONUMUZ

Kendi alanında Türkiye ve dünyada bilinir, güvenilir, her zaman iyiyi hedefleyen, pazar payını devamlı arttıran, kaliteden ödün vermeyen, çalışanına ve müşterisine değer veren bir firma olmak. 

  • MİSYONUMUZ

Dürüstlüğümüz, güvenilirliğimiz ve sadakatimizle iş ortaklarımızın itibarını en üst seviyelere çıkarmak, müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve jeneratör sektöründe yeni iş alanları yaratarak ürün gamını genişletip iş hacmini artırarak Türkiye ve tüm dünyanın Jeneratör ihtiyacını karşılamaya uzun yıllar devam etmektir.

  • Hedefimiz

Yakın zamanda dünyada jeneratör üretimi yapan en çok bilinen markalardan biri olmak. 

  • Sertifikalarımız & Belgelerimiz